– вакцина жива ліофілізована проти інфекційного ларинготрахеїту птиці
Назва ветеринарного препарату
СЕВАК ЛТ Л, CEVAC LT L - вакцина жива ліофілізована проти інфекційного ларинготрахеїту птиці.
Склад
Одна доза вакцини містить:
вірус інфекційного ларинготрахеїту птиці, штам Т20 не менше 102,6 EIД50
Допоміжні речовини: циклодекстрин, сахароза, синій барвник.
Фармацевтична форма
Ліофілізат.
Імунобіологічні властивості
Вакцина рекомендована для активної імунізації курчат проти інфекційного ларинготрахеїту птиці, імунітет формується протягом 14 діб після щеплення.
Вид тварин
Кури.
Показання до застосування
Для активної імунізації клінічно здорових курчат проти інфекційного ларинготрахеїту птиці, починаючи з 4-х тижневого віку.
Протипоказання
Відсутні.
Застереження при застосуванні
Щепленню підлягає лише клінічно здорова птиця. Вакцину слід використовувати з розрахунку, наприклад, 20 000 доз вакцини на 19 450 голів птиці, не рекомендовано збільшувати дозу.
Вся птиця повинна бути щеплена одночасно. Влітку вакцину вводять впродовж самого прохолодного періоду доби.
Взаємодія з іншими засобами
Не з’ясована.
Особливі вказівки при несучості
Застосування при несучості не рекомендоване.
Спосіб застосування та дози
Курчат вакцинують окулярним методом, починаючи з 4-х тижневого віку, ревакцинація може бути проведена не пізніше ніж за 4 тижні до початку несучості.
Окулярний метод
Для розчинення ліофілізованої вакцини необхідно наповнити флакон з вакциною розчинником до ¾ загального об'єму. Розчинену суспензію вакцини слід вилити в флакон з розчинником та перелити готовий розчин, що утворився, в пластикову пляшку з крапельницею, використовуючи стерильні голку та шприц.
Для розчинення кожних 1000 доз вакцини необхідно 30 мл розчинника (стерильний розчинник для вакцин, що застосовуються окулярним методом).
Для щеплення необхідно тримати птицю, нахиляючи її голову в один бік. Пластикову пляшку слід фіксувати крапельницею вниз. Злегка натискаючи на пляшку з обох сторін, крапають одну краплю вакцини в око птиці. Перед тим, як випустити птицю, слід переконатися в тому, що крапля вакцини розтеклася по всій поверхні її ока.
Побічні ефекти
На 4-5 добу після вакцинації може спостерігатися незначний кон'юнктивіт з сльозотечею, який проходить через 7-8 діб.
Період виведення (каренції)
Нуль діб.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі застосовують ВІП
Перед початком роботи необхідно ознайомитись із правилами роботи з ветеринарними імунобіологічними засобами й ретельно їх дотримуватись. Будьте обережні у поводженні з вакциною, уникайте контакту з очима. У разі самовведення слід негайно звернутися до лікаря.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВІП, способи його знешкодження і утилізації
Утилізацію усіх відкритих під час проведення процедури вакцинації флаконів з вакциною слід здійснювати у відповідності до вимог чинного законодавства України.
Термін придатності
24 місяці.
Умови зберігання і транспортування
Зберігати в захищеному від світла місці за температури від 2 до 8 0С.
Упаковка
Скляні флакони по 1000 доз, які закорковані гумовими пробками й завальцьовані алюмінієвими ковпачками, упаковані в картонні коробки по 20 флаконів у кожній.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення
Сева Санте Анімаль, Зоне Індустріелле Ла Баластіере, 33500 Лібурн, Франція.
Назва та місцезнаходження виробника
Сева-Філаксія Ветеринарі Байолоджикалс Ко Лтд, 1107 Будапешт, Сзаллас 5, Угорщина.
Правила відпуску
За рецептом.
Додаткова інформація
Якщо препарат не відповідає вимогам листівки-вкладки або виникли ускладнення, застосування цієї серії негайно припиняють і повідомляють Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ) та постачальника (виробника). Одночасно з посланцем у ДНКІБШМ направляють, відповідно до “ Вказівки про порядок пред’явлення рекламацій на біологічні препарати, що призначені для застосування у ветеринарній медицині ” від 03.06.98 № 2 три нерозкриті флакони цієї серії препарату за адресою: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 30, ДНКІБШМ.
РП№: ВА-00125-02-09