Повернутися до переліку препаратів

СЕВАК ТРАНСМУН

- вакцина жива ліофілізована імунокомплексна проти інфекційної бурсальної хвороби

Назва ветеринарного препарату

Севак Трансмун, Cevac Transmune - вакцина жива ліофілізована комплексна проти інфекційної бурсальної хвороби.

Склад

Одна доза вакцини містить:

вірус інфекційної бурсальної хвороби, штам Вінтерфільд 2512, G-61 щонайменше 0,1 КІД50

специфічні антитіла проти вірусу інфекційної бурсальної хвороби     не більше 260 ВН-антитіл

Допоміжні речовини: циклодекстрин (гідроксипропілбетадекс), сахароза, глутамат натрію, дигідрофосфат калію, фосфат калію.

Фармацевтична форма

Ліофілізат.

Імунобіологічні властивості

Вакцина рекомендована для активної імунізації курчат проти інфекційної бурсальної хвороби й забезпечує захист щеплених курчат-бройлерів щонайменше впродовж 42 діб вирощування.

Вид тварин

Птиця (курчата бройлери).

Показання до застосування

Щеплення показане  здоровим 18-денним курячим ембріонам  і добовим курчатам проти хвороби, що може бути викликана класичним та/чи високовірулентним штамом вірусу інфекційної бурсальної хвороби (хвороби Гамборо).

Протипоказання

Не слід вакцинувати курячі ембріони до 18-ї доби інкубації.

Не слід вводити вакцину курячим ембріонам або одноденним курчатам від материнського стада, яке до початку яйцекладки не було вакциноване проти  інфекційної бурсальної хвороби.

Застереження при застосуванні

Перед вакцинацією слід ретельно очистити обладнання від залишків дезінфектантів.

Недотримання умов зберігання чи настанови по застосуванню може призвести до втрати активності вакцини.

Повного захисту досягають лише  добре розвинені ембріони, життєздатні й здорові добові курчата. Курячі ембріони перед початком вакцинації перевіряють методом овоскопії, нежиттєздатні ембріони вибраковують.

Взаємодія з іншими засобами

Вакцину можна застосовувати разом із антибіотиками цефалоспоринового ряду та живими вакцинами, до складу яких входить герпесвірус індиків.

Курчата, яким було введено in ovo або в одноденному віці вакцину СЕВАК®  ТРАНСМУН, можуть також бути імунізовані вакцинами, що містять апатогенні штами вірусу ньюкаслської хвороби та вакцинами для профілактики інфекційного бронхіту.

Особливі вказівки при несучості

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози

Вакцину вводять підшкірно та методом in ovo.

Методом in ovo вакцину вводять після попереднього розчинення, з розрахунку – 0,05 мл розчиненої вакцини на один ембріон. Наприклад: 1 000 доз вакцини розчиняють в 50 мл розчинника; 2 000 доз вакцини – в 100 мл розчинника; 4 000 доз вакцини – в 200 мл розчинника; 5 000 доз вакцини – в
250 мл розчинника; 8 000 доз вакцини – в 400 мл розчинника; 10 000 доз вакцини – 500 мл стерильного розчинника. Доза для підшкірного введення вакцини, після попереднього розчинення, становить 0,1 мл на особину. Наприклад: 1 000 доз вакцини розчиняють в 100 мл стерильного розчинника; 2 000 доз вакцини – 200 мл стерильного розчинника; 2 500 доз вакцини – 250 мл стерильного розчинника; 4 000 доз вакцини – 400 мл стерильного розчинника; 5 000 доз вакцини – 500 мл стерильного розчинника; 8 000 доз вакцини – 800 мл стерильного розчинника;

Ліофілізат повинен повністю розчинитися у відповідному об’ємі розчинника.
Метод in-ovo

Для введення in ovo використовують спеціалізоване обладнання, після попередньої його стерилізації. Перед початком роботи слід ознайомитись з інструкцією по застосуванню обладнання.

Курячим ембріонам вакцину вводять починаючи з 18-ї доби інкубації, в алантоїсну порожнину в зазначеній вище дозі. З цією метою ембріони розміщують повітряною камерою до верху та за допомогою спеціалізованого автоматичного обладнання чи шприца-автомата інокулюють розчинену вакцину. Після вакцинації слід ретельно дотримуватись режиму інкубації, уникати переохолодження ембріонів.

Підшкірне введення

Добовим курчатам вакцину вводять за допомогою звичайних або автоматичних шприців чи дозаторів. Вакцину вводять підшкірно в ділянці верхньої третини шиї, в зазначеній вище дозі. Курчат фіксують за шию, в основі голови, складку, що утворилася, обережно відтягують великим та вказівним пальцями. Голку вводять в каудальному напрямку, уникаючи введення вакцини в шкіру, м’язи, хребці.

Побічні ефекти

Вакцинація не спричинює будь-яких системних реакцій.

Період виведення (каренції)

Нуль діб.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі застосовують ВІП

У разі самовведення слід негайно звернутися до лікаря.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВІП, способи його знешкодження і утилізації

Утилізацію усіх відкритих під час проведення процедури вакцинації флаконів з вакциною слід здійснювати у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Термін придатності

24 місяці. Розчинену вакцину слід використати протягом 2 год.

Умови зберігання і транспортування

В захищеному від світла місці за температури від +2 до +8 0С.

Упаковка

Скляні запаяні флакони по 1 000, 2 000, 2 500, 4 000, 5 000, 8 000 та 10 000 доз вакцини, закорковані гумовими пробками й завальцьовані алюмінієвими ковпачками.

Назва, місцезнаходження і місце здійснення діяльності власника реєстраційного посвідчення Сева Санте Анімаль, 10 авеню де ла балластіере, 33500 Лібурн, Франція.

Назва, місцезнаходження і місце здійснення діяльності виробника

Сева-Філаксія Ветеринарі Байолоджикалс Ко Лтд, 1107 Будапешт, Сзаллас 5, Угорщина.

Додаткова інформація

Якщо препарат не відповідає вимогам листівки-вкладки або виникли ускладнення, застосування цієї серії негайно припиняють і повідомляють Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ) та постачальника (виробника). Одночасно з посланцем у ДНКІБШМ направляють, відповідно до “ Вказівки про порядок пред’явлення рекламацій на біологічні препарати, що призначені для застосування у ветеринарній медицині ” від 03.06.98 № 2 три нерозкриті флакони цієї серії препарату за адресою: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 30, ДНКІБШМ.

РП№: ВА-00433-02-12

Вверх